Ranking zbiorników na olej napędowy

 

Zbiornik na olej napędowy przydaje się w firmie jak i w domostwie. Jest bardzo szerokie zastosowane takich zbiorników od firmy budowalnych poprzez rolników kończąc na spedycji. Własny zbiornik to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba jeździć za każdym razem na stacje benzynową i można się tankować na miejscu. Mamy również kontrolę nad wydawanym paliwem. W ofercie jest szeroki wybór produktów, które pozwalają na dopasowanie zbiornika do własnych potrzeb.

 

Można wyróżnić cztery główne kategorie zbiorników:

 

Zbiornik dwupłaszczowy FuleStation pojemność 1500 litrów

 

Pojemność 1500 litrów pozwala na zakup paliwa w bardzo korzystnych, hurtowych cenach. Można go szybko napełnić i szybko podać paliwo do baku wózka widłowego czy samochodu dostawczego. W zestawie jest bardzo dokładny licznik pozwalający na określenie ilości wydawanego paliwa.

 

Zbudowany jest z bardzo wytrzymałego polietylenu. Jest on odporny na czynniki atmosferyczne, chemikalia oraz na promieniowanie UV. Wewnętrzny płaszcz to zbiornik paliwa, a zewnętrzny daje sztywność całej konstrukcji. Dystrybutor umieszczany jest za drzwiczkami i dodatkowo zamykany jest na zamek.

 

Taki typ zbiornika jest bezpieczny w transporcie. Można go przewozić za pomocą wózka widłowego. W zestawie są filtry, którzy utrzymują bardzo dobrą jakość paliwa.

 

Pojemnik na olej napędowy o pojemności 500 litrów FuelMater Light

 

Jest to urządzenie stworzone do wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Jest bardzo trwałe i bezpieczne i co ważne nie wymaga zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych w trakcje eksploatacji.

 

Firmy i osoby prywatne na pewno będą zadowolone z tego zbiornika. Tam gdzie są silniki wysokoprężne tam własny dystrybutor paliwa się przydaje. Firmy kurierskie, transportowe, ale i rolnicy wiele na tym skorzystają.

 

Mobilny zbiornik nie ogranicza pracy i oszczędza czas. Nie trzeba zjeżdżać pojazdami z budowy czy z pola. Można tankować na miejscu. Dwupłaszczowa konstrukcja daje pełną ochronę przez wyciekiem oraz przez nieprzyjemnym zapachem. Urządzenie posiada certyfikat OFCERT oraz zostało zatwierdzone przez polskie urzędy.

 

Clipboard28

 

Mobilny zbiornik Truck Tank Specjal 250 l

 

Jest to zbiornik o małej pojemności 250 litrów, który przeznaczony jest do dystrybucji oleju napędowego bezpośrednio na miejsce pracy maszyn. Nie trzeba wracać do bazy żeby się zatankować tylko można to zrobić w tym miejscu, w którym praca jest właśnie wykonywana. Oznacza to o wiele krótsze przestoje, a co za tym idzie również o wiele mniejsze straty czasu i pieniędzy. Zbiornik wyposażony jest w pompę, węża i pistolet.

 

Wymiary zbiornika zostały idealnie dopasowane do palety. To oznacza, że można będzie go w łatwy sposób przenosić z jednego miejsca na drugie za pomocą wózka widłowego. Wbudowane szekle gwarantują łatwiejszy udźwig i co ważne bezpieczny. Zbiornik może być przewożony na dowolnym pojeździe, do którego zmieści się paleta. Zbiornik jest zbudowany w taki sposób, że posiada system przegród, które ograniczają ruch paliwa podczas jazdy oraz przed przewróceniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*