Najpopularniejsze zbiorniki na AdBlue

 

AdBlue to substancja bezpieczna dla środowiska i nie wybuchowa. Powoduje one jedna silne korodowanie, dlatego wymaga przechowywania w specjalnych zbiornikach. Konstrukcja zbiornika FortisBlue oraz zastosowany sprzęt wykonany ze stali nierdzewnej pozwalają nam bezpiecznie przechowywać AdBlue. W zbiornikach może znajdować się specjalna izolacja termiczna oraz specjalne układy grzewczo-wentylacyjne. To pozwoli na utrzymanie odpowiedniej temperatury bez względu na to, jaka ona będzie na zewnątrz zbiornika. Zbiorniki wykonane są z materiału odpornego na promienie UV.

 

Zbiornik z dwoma płaszczami AdBlue 5000 l Special

 

AdBlue to nic innego jak rozwór mocznika. Ta substancja jest całkowicie przyjazna dla środowiska, ale charakteryzuje się właściwościami korozyjnymi. Oznacza to, że trzeba ją dobrze przechowywać. Przy temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza dochodzi do rozkładu AdBlue, z czego powstaje amoniak. Przy temperaturach ujemnych od – 11 stopni Celsjusza AdBlue się krystalizuje. Jeśli temperatura wzrośnie to automatycznie ciesz wróci do swoich poprzednich właściwości nie tracąc przy tym na jakości.

 

Dla przechowywania AdBlue optymalnym rozwiązaniem jest zbiornik JFC5000

 

Największe zalety zbiornika to:

 

– atrakcyjne ceny,

– można kupić AdBlue od sprawdzonych dostawców w korzystnych cenach,

– mamy AdBlue na miejscu wtedy, kiedy jest taka potrzeba,

– pełna kontrola nad ilością wydawanego AdBlue,

– dopasowanie wyposażenia do indywidualnych potrzeb i wymagań,

– zbiorniki są odporne na warunki atmosferyczne,

– łatwe w transporcie.

 

Na wyposażeniu mamy skrzynię dystrybucyjna z zamkiem, właz rewizyjny, pompę, automatyczny pistolet z wężem, dwufunkcyjny przepływomierz, odpowietrznik, wąż ssący z filtrem siatkowym, licznik elektroniczny, izolację termiczną oraz taśmę grzewczą.

 

Zbiornik mobilny Truck Tank Basic 250 l

 

Obudowa jest kompaktowa, przez co transport urządzenia jest o wiele łatwiejszy. Można je dostarczyć w dowolne potrzebne miejsce. Mieści się na europalecie 120×80 cm. Puste zbiorniki można będzie przechowywać jeden na drugim bez obawy, że mogą się zniszczyć.

 

Clipboard011

 

Wersja Specjal to przede wszystkim cztery szekle transportowe, które ułatwiają przenoszenie zbiornika, paliwo można dostarczać bezpośrednio do maszyny. Oznacza to, że nie trzeba będzie zjeżdżać z placu budowy czy z pola. Paliwo zostanie szybko i bezpiecznie przetransportowane w odpowiednie miejsce.

 

Wyposażenie:

– pokrywa zabezpieczona zamkiem,

– wąż ssący,

– pompa,

– komplet kabli,

– zamykany wlew,

– manualny nalewak plus wąż 4 metrowy,

– licznik dwufunkcyjny,

– cztery szekle.

 

Zbiornik jednopłaszczowy Single AdBlue 5000l

 

AdBlue to roztwór mocznika, czyli substancji bezpiecznej dla środowiska naturalnego. Temperatura, w której dobrze się ma to -5 do + 30 stopni Celsjusza. W innym przypadku zaczyna ulegać rozpadowi albo się krystalizuje.

Wspomniany zbiornik wyposażony jest w skrzynie dystrybucyjną wraz z dwoma zamkami na klucz, 6 metrowy waż, pompę 40l/min, wąż ssący z filtrem siatkowym, dwufunkcyjny przepływomierz cyfrowy z możliwością kalibracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*